Teslacigs XS-60000 PUFF

Teslacigs XS-60000 PUFF
Toote tutvustus:
Teslacigs XS-60000 PUFF
moq 2000tk
nik 2/5%
Küsi pakkumist
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid

Kuidas saada hinda

 

\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t\t \t\t \t\t \t\t\t \t\t \t
Müügijuht Cathy Baish
WhatsAppi number: +8613316929336 1
Telegram: https://t.me/+FA8JT0fa9sU4Zjc1

 

Toodete kirjeldus

 

Teslacigs XS-60000 – ECO/BOOSTi topeltrežiim, värviline ekraan, ülim jõudlus

Teslacigs XS-60000 PUFF seab täiustatud ühekordselt kasutatavate veibide jaoks uue etaloni. Pakkudes muljetavaldavat60 000 pahvi, sellel seadmel on a24 mle-vedelikku mahutavus ja on saadaval2% ja 5%nikotiini tugevused.

Toiteallikaks on suur{0}}võimsus1000 mAhlaetav aku koosTüüp-Claadimisel tagab XS-60000 pikaajalise kasutuse minimaalse seisakuajaga. Saate valida nende vahelKaks väljundrežiimi ECO ja BOOST- ECO-režiim pikendatud ja sujuvamate seansside jaoks ja BOOST-režiim võimsamate löökide jaoks. Seade pakub reguleeritavat võimsustaset20W ja 30W, mis võimaldab teil oma veipimiskogemust-täpsendada. Selle tuumaks on kahesugused0,8Ω võrguga mähisedpakkudes tihedat auru ja erakordset maitset. Elujõulinevärviline ekraankuvab kogu põhiteabe ühe pilguga, samas kui nähtav e-vedeliku tase võimaldab hõlpsasti jälgida järelejäänud mahla. Reguleeritav õhuvool tagab isikupärase tõmbekindluse.

Toote spetsifikatsioonid

Pahvid: 60000

E-vedeliku maht:24 ml e-vedelikku

Rull:0,8Ω võrgusilma mähis

Aku:1000 mAh taaslaetav aku -C-tüüpi laadimisega

Aku:1000 mAh

 

Usaldusväärsenaühekordselt kasutatavate vape hulgimüüktarnija, me hoiameTeslacigs XS-60000 PUFFmeie laosEL ladujaokskiire kohaletoimetamineja lühikesed teostusajad. Theminimaalne tellimiskogus on 100 tk, ja segamaitsed on lubatud ühe tellimuse piires. Võtke ühendust meie müügimeeskonnagaWhatsApphulgihinna,{0}}reaalajas laoseisu ja hulgiveo üksikasjade jaoks.

 

Maitseainete loend

 

Teslacigs XS-60000 PUFFi maitsete nimekiri

  1. 🍓 Maasika kiivi
  2. 🍓 Sega marjad
  3. 🍉 Arbuusijää
  4. 🍑 Virsikukummid
  5. 🍍 Ananassi kookosejäätis
  6. 🌿 Lahe piparmünt
  7. 🍓 Kummikaru
  8. 🍑 Mahlane virsikujää
  9. 🍓 Maasika banaan
  10. 🍉 Bluerazz arbuusi draakoni vili
  11. 🍇 Rohelised viinamarjad
  12. 🐉 Blackberry Dragon Fruit
  13. 🍓 Kuradi fab
  14. 🍓 Blue Razz
  15. 🍋 Lemon Lime

 

Tooted Fotod

 

Tesla bar XS-60000 PUFF 1

Tesla bar XS-60000 PUFF 5

Tesla bar XS-60000 PUFF 6

Tesla bar XS-60000 PUFF 7

Tesla bar XS-60000 PUFF 8

 

Teslacigs XS-60000 PUFF KKK

 

KKK

1. Mis on Teslacigs XS-60000 PUFF MOQ?

Meie minimaalne tellimuse kogus on100 tk. 100 tk tellimuse raames saate segada erinevaid maitseid.

2. Kus teie ladu asub? Kui pikk on tarneaeg?

Meil on laos EL laos. Kui makse on kinnitatud, saadetakse kaup kiiresti teele. Transiidiaeg enamikesse Euroopa riikidesse on umbes 3–7 tööpäeva.

3. Kas Teslacigs XS-60000 PUFF on laetav?

Jah. Seade on ehitatud laetava akuga, mis toetab korduvat laadimist, et kasutada täielikult ära sees olev e-vedelik.

4. Mille poolest Teslacigs XS-60000 PUFF silma paistab?

Teslacigs XS-60000 PUFF on suure-mahuga ühekordselt kasutatav veip, millel on esmaklassiline maitse ja kauakestev jõudlus ning mis sobib ideaalselt nii lõppkasutajatele kui ka hulgimüüjatele.

5. Mitu mahvi võib Teslacigs XS-60000 PUFF ulatuda?

See on hinnatud kuni60 000 pahvi, varustatud täiustatud võrgusilmaga, et säilitada stabiilne maitse kogu kasutamise ajal. Tegelikud pahvid võivad olenevalt sissehingamisharjumustest erineda.

 

 

Kuidas tellida

 

1. samm Saatke päring

Esitage oma päring e-posti, WhatsAppi või meie ametliku veebisaidi kaudu. Jagage oma nõudeid: vape mudelid, tellimuse kogus ja sihtriik. Võtame teiega ühendust ja esitame hinnapakkumise. Seejärel arutame tellimuse üksikasju ja väljastame proforma arve.

product-2848-1600

2. samm Tehke maksed

 

Kinnitage eelarve ja lõpetage makse. Teie mugavuse huvides on saadaval mitu makseviisi:

\\u2011 Kohalikud pangaülekanded (Euroopa / Austraalia / Hongkong)

\\u2011 Alipay / WeChat Pay

\\u2011 Western Union

\\u2011 Krüptovaluuta

product-2848-1600

3. samm Korraldage tellimus

Laos olevad kaubad: kaup saadetakse teele 2\\u20113 tööpäeva jooksul.

Laos olevate kaupade puhul: tootmise teostusaeg on mudeliti erinev, tavaliselt 7\\u201115 tööpäeva.

product-2848-1600

4. samm Kohaletoimetamine

Jälgimisnumber antakse pärast kauba lähetamist. Tegutseme ladudegaHiina ja Euroopa:\\u2011 Euroopa ladu: 3\\u20115 tööpäeva tarnimiseks\\u2011 Hiina ladu: 10\\u201115 tööpäeva tarnimiseks

Märkus. Saate oma saadetist jälgida DHLi, DPD, FedExi ja teiste vedajate ametlikel veebisaitidel.

product-2848-1600

5. samm Paki kviitung ja tagasiside

Pärast paki kättesaamist kontrollige esemeid ja koguseid, et veenduda, et kõik on heas seisukorras. Probleemide ilmnemisel võtke meiega kohe ühendust. Oleksime väga tänulikud, kui annaksite meile tagasisidet. Teie arvustus on meie ettevõtte jaoks väga väärtuslik.

product-2848-1600

 

Tellimuse KKK

 

KKK

2. Kuidas ma saan sind usaldada?

V: Usaldus on meie ülemaailmse hulgimüügiäri keskmes. Oleme väljakujunenud vape hulgimüügitarnija, kellel on ulatuslikud ekspordikogemused, teenindades turustajaid, jaemüüjaid ja edasimüüjaid kogu Euroopas, Põhja-Ameerikas, Kagu-Aasias ja Okeaanias.

Näidisteenus: enne ametlikku tellimust saate taotleda tootenäidiseid, et kontrollida ehituskvaliteeti, maitseomadusi ja töötlust.

Kontrollitud volikirjad: asjakohased vastavussertifikaadid ja kliendiviited on saadaval nõudmisel.

Turvaline tehing: kasutame iga tehingu puhul turvalisi makseviise ja ametlikke kommertsarveid.

Proovitellimuse sõbralik: soovitame esmase koostöö jaoks teha väikese proovitellimuse. See võimaldab teil riskivabalt hinnata meie tootekvaliteeti, tarne stabiilsust ja müügijärgset tuge, enne kui alustate suuremahulist hulgihanget.

2. Milliseid tooteid te hulgi müüte?

Pakume täielikku portfelli autentseid vape-kaupu, sealhulgas enimmüüdud ühekordselt kasutatavaid veibreid, podisüsteeme, vape riistvara, e\\u2011vedelikke ja tugitarvikuid peamistelt kaubamärkidelt. Teie ettevõtte vajaduste jaoks on saadaval segapartiihange.

3. Kas toetate väikeseid proovitellimusi?

Jah. Võtame vastu proovitellimusi uutele partneritele. Proovitellimused võimaldavad teil testida toote toimivust, tarneaega ja meie üldist teenust enne hulgi- või eksklusiivsele turustuskoostööle pühendumist. MOQ on üksuste lõikes erinev, üksikasjaliku teabe saamiseks võtke ühendust meie müügimeeskonnaga.

4. Mis on teie tellimuste täitmise aeg?

Piisava laovaru korral saab enamiku tavalisi hulgitellimusi saata 1\\u20113 tööpäeva jooksul. Laos olevate kaupade või suurte eritellimuste korral teavitab meie müük teid eelnevalt täpsest tootmis- ja tarnegraafikust.

5. Millistesse riikidesse või piirkondadesse tarnite?

Meie müügivõrk hõlmab Euroopat, Põhja-Ameerikat, Ühendkuningriiki, Kagu-Aasiat ja Okeaaniat. Saatmislahendused on kohandatud vastavalt kohalikele vastavusnõuetele. Enne tellimuse esitamist kinnitage meie müügiga sihtturule juurdepääsetavus.

6. Millised makseviisid on saadaval?

Toetame tavalisi turvalisi piiriüleseid ärimakseid. Kui algatate päringu, jagab meie müügiesindaja konkreetseid saadaolevaid valikuid. Kõik tehingud tulevad koos ametlike kommertsarvetega.

7. Kas ma saan taotleda eksklusiivset levitamist?

Jah. Pakume kvalifitseeritud kohalikele partneritele eksklusiivset turustuspartnerlust. Palun saatke meile oma ettevõtte taust, kohaliku turu ulatus ja äriplaan, meie meeskond vaatab üle ja arutab teiega edasised koostöötingimused.

8. Kuidas on lood müügijärgse teenindusega?

Pakume professionaalset müügijärgset tuge tootekvaliteediga seotud probleemide korral. Hoidke fotod või videod defektsete esemete kohta alles ja võtke meie tugimeeskonnaga ühendust määratud aja jooksul pärast kauba saabumist. Kahjustused, mis on põhjustatud ebaõigest transportimisest või väärkasutusest, ei ole kaetud.

Kui vajate lisateavet, mida siin pole, võtke julgelt ühendust meie hulgimüügimeeskonnaga.

 

 

 

 

 

 

 

Kuum tags: teslacigs xs-60000 puff, Hiina teslacigs xs-60000 puff tarnijad, tehas

Küsi pakkumist
unistate sellest, meie kujundame selle
Saame luua teie unistuste vape
võtke meiega ühendust